Saturday, July 20th, 2024

Şeyhmus Güler’den iddialı açıklamalar…

Şeyhmus Güler 2012 yılından itibaren kurduğu Hizmet Organizasyon şirketi ile  turizmcilik ve otel sektöründe başarılı faaliyetlerin ardından…

Şeyhmus Güler 2012 yılından itibaren kurduğu Hizmet Organizasyon şirketi ile  turizmcilik ve otel sektöründe başarılı faaliyetlerin ardından 2020 yılından itibaren de açılış, lansman, defile, basın, pr, medya sektörü ve ödül törenleri yaparak magazin dünyasında adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

 

Şeyhmus Güler 2021 Türkiye Prestij Ödülleri, 2022 Türkiye Prestij Ödülleri, 2023 Türkiye Kristal Ödüllerini gerçekleştirerek büyük bir başarıya imza atarken 2022 yılında Türkiye Prestij Ödüllerinde Hizmet Organizasyon Şirketinin 10.yıl dönümü Sahnede Ünlü isimlerle beraber pasta kesimi ile kutlayarak başarısını taçlandırdı.

 

2024 yılına hızlı giriş yapan Şeyhmus Güler Fashion Show ve Ödül Töreni hazırlıklarına başladı. Bu yıl ünlü mankenlerin yer alacağı 5 yıldızlı otelde muhteşem bir defile yapacak ve hemen ardından da sonra lll Türkiye Prestij Ödüllerini yapacak olmanın heyecanı içerisinde olduğunu ifade ederken 2024 yılında farkli projelerinde olacağını söyleyen Şeyhmus Güler “Sürprizlere hazır olun” dedi.