Saturday, July 20th, 2024

Selma Oruç bir ilke imza attı!

Organizatörlüğünü başarılı iş kadını Gizem Deniz Kirişci’nin yaptığı Altın Taç Ödülleri 4. Etap İstanbul boğazında Portaxe’de görkemli bir törene ev sahipliği yaptı.

Sunuculuğunu Gizem Deniz Kirişci ve Gökay Kalaycıoğlunun yaptığı organizasyon “Gelin Etmeyin Gelin Eğitelim” sloganı ile son yıllarda gerçekleştirilen en başarılı şovları ile büyük ilgi gördü.

Ünlülerin tasarımcısı Selma Oruç ve Aslı Şener benzersiz tasarımlarını sahnede gözler önüne serdi. Büyük bir defileye imza atan Selma Oruç ve Aslı Şener eşi benzeri görülmeyen kostümleri sahneye büyük bir şov ile taşıdı. Son yılların gerçekleştirilen en başarılı defilesi olarak izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Defilenin baş mankeni , ünlü manken Sevil Uyar izleyicileri adeta büyüledi. Gecenin organizatörü Gizem Deniz Kirişci ve gecede yüzyılın starı ödülünü alan Banu Alkan’ın da tasarımcısı olan Selma Oruç çalışmalarıyla geceye damgasını vurdu.

Banu Alkan son yıllarda giydikleri arasında en ihtişamlı tasarımın sahibinin Selma oruç olduğunu söylemeden geçemedi. Defile kavramına yeni bir boyut kazandıran ikili görsel şölenleri ile sınırları zorladı. Önümüzde ki günlerde adını daha sık duyacağımız Selma Oruç ve Aslı Şener Türkiye standartlarının çok üzerinde işlere imza atacaklarının sinyallerini verdi.

Altın Taç Ödülleri 4. Etap’te geceyi izlemeye gelen ünlü isimlerin defile tasarımlarının her detayının ustalıkla hazırlanmış olduğu dikkatlerinden kaçmazken gecede ödül alan ünlü oyuncu Banu Alkan’ın ödül töreninde giydiği kıyafetini de başarılı modacı Selma Oruç’un hazırladığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir