Saturday, July 20th, 2024

Paulmark Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kayatürk; Altın Boğaz Ödülleri’nde yılın en başarılı giyim markası ödülünü aldı.

Mehmet Sait Kayatürk’ün de ödülünü aldığı gala 23 Mayıs 2022 tarihinde Shine Portaxe’de sunuculuklarını Özge Ulusoy, Ali Çiçek ve Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla dev bir organizasyon ile gerçekleşti.

Pearly Agency ve Gizem Deniz Kirişçi’nin düzenlediği dev organizasyonda Mehmet Sait Kayatürk’ün yanısıra Müjdat Gezen , İlyas Salman , Cem Belevi , Betül demir , Çiğdem Tunç , Oryantal Didem , Ege , Hakan Peker , Bilal Hancı , Rahmi Özkan , Seyhan soylu , Zahide yetiş , Bülent Emrah Parlak , Hülya Polat , Aşkım Kapışmak , Mahmut Tuncer gibi isimlerde ödülünü aldı.

Kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın Boğaz Ödülleri hakkında açıklamalarda bulunan PAULMARK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kayatürk; “Paulmark olarak burada olmaktan çok onur duyduk. Biraz Paulmark’tan bahsetmek istiyorum yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere  110’u geçkin mağaza ve 2 yurtiçi 1 yurtdışı  olmak üzere 3 avm’miz ile  hizmet vermekteyiz. Son zamanlarda mağazalaşma sürecine çok önem verdik ve kendi üretimimiz olan çok geniş kategoriye sahip bir ürün skalası oluşturduk. Aynı zamanda mağazalarımız genelde 1500-3000 m2 büyüklüğündedir. Amacımız halkımıza uygun fiyat ile rahat ve kaliteli alışveriş imkanı sunmaktır. Bu organizasyonda da emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Emre Kirişçi “Çok başarılı bir projeye daha imza attık. Müjdat Gezen , İlyas Salman , Cem Belevi , Betül Demir , Çiğdem Tunç , Oryantal Didem , Ege , Hakan Peker , Bilal Hancı , Rahmi Özkan , Seyhan soylu , Zahide yetiş , Bülent Emrah Parlak , Hülya Polat , Aşkım Kapışmak , Mahmut Tuncer ve Mehmet Sait Kayatürk gibi bir çok sanatçımız ve iş dünyası sahnede yerlerini aldı ve desteklerinden dolayı ödüllerini aldı. Her yıl birçok büyük organizasyona imza atarken bu organizasyonlarda farkındalık projelerine değiniyoruz. Tüm dünyada yaşanan pandemi ve Covid-19 salgınından dolayı yaptığımız organizasyonlarda insan sağlığı ilk önceliğimiz oluyor.

Maalesef her yıl yüzlerce kadınımız şiddete uğrarken, kadın cinayetlerine ve cinsel istismarlara maruz kalıyor. Bunların içinde görmediklerimiz ve duymadıklarımız da var. Bizim en büyük amacımız yaptığımız farkındalık projelerimizde bir nebze olsun bu insanlarımızın sesleri olalım ve projemiz amacına ulaşsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir