Saturday, July 20th, 2024

Murat Başaran İstanbul Ataşehir de verdiği seminerde ünlülere bilinçaltı kodlaması yaptı

Aynı zamanda Anka Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği genel başkanı olan Başaran sosyal sorumluluk projelerine duyarlı alanında tanınmış sanatçıları ve iş dünyasının önemli isimlerinin konuk olduğu seminerde “Hernefeste Durdurulamaz , hernefeste Başaran OL” kodlamalarını bir kez de sahnede en iyilerin seçildiği sahnede birde yüzlerine karşı adeta bilinçaltına kodladı. Geçtiğimiz gün İstanbul Ataşehir’de bulunan Cemal Süreyya Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminere yoğun katılım gerçekleşti.

Bilinçaltı Sembol Dili Hızlı Dönüşüm Tekniği ve Anka Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Başaran tarafından verilen seminerde, bilinçaltı nasıl değiştirilir, nasıl dönüştürülür, nasıl kodlanır, DNA ve hücreler nasıl yenilenir, yeniden doğuş nedir? gibi konular hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

Murat Başaran “Bilinçaltına giden yolun ses, müzik, ve bakışlar olduğunu söyledi. Seminerin konusu olan Bilinçaltı Metaverse, bizim içimizde açtığımız kaçak bahis kapılara bir daha bakmamızı ve içindeki eski işimize yaramayan eski kodlamalarımızı fark edip yenileriyle dönüştürebileceğimizi ve daha mutlu bir hayat yaşayacağımızı” söyledi.

Seminere katılan ünlüler arasında Arto dalga hayatından bir anektot paylaşarak istemenin gücünü anlattı.

Murat Başaran ünlü sanatçı Arto’ya yeni dönem için bilinçaltı kodlamaları yaptı ona Durdurulamaz OL , Başaran OL diye seslendi.

Murat Başaran’ın seminerine Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Kayhan, Arto, Ozon Orhon, Melek Yargıcı, Nurcan Sabur, Ayça İnci, Ata Çağlayan, Hakan Solaker gibi basın, sanat, iş dünyasının seçkin insanları katılırken kendilerine desteklerinden dolayı plaketleri verilirken eski manken şair Melek Yargıcı kendisine verilen plaketi “İyi ki Varsın” mesajı ile annesine itaf etti.