Saturday, July 20th, 2024

Kuba Dragos Sahne’den Cengiz Kurtoğlu geçti

Ülkemizdeki yeni nesil meyhanelerin öncülerinden olan işletmeciliğini Nejat Alır’ın yaptığı Kuba Dragos Sahne Türkiye’nin ünlü sanatçılarını da sahnesinde ağırlayarak ve son dönemin gözde eğlence mekanlarından biri olmayı başarmıştı.

Kuba Dragos Sahne 13 Mayıs gecesi unutulmaz gecelerinden birisini daha yaşadı. Taverna müziğimizin dört yapraklı yoncasından biri olan usta isim Cengiz Kurtoğlu’nu sahnesinde ağırlayan Kuba Dragos Sahne’de deyim yerindeyse büyük bir izdiham yaşandı.

Cengiz Kurtoğlu’nu sahnede izlemek isteyen hayranları yurdun dört bir yanından akın ederken Cengiz Kurtoğlu dillere pelesenk olan şarkılarını misafirleri için arka arkaya söyledi. Cengiz Kurtoğlu gece boyunca kendisini izlemeye gelen misafirleri ile samimi görüntüler verirken bazı şarkılarda misafirlerinin de En İyi Blackjack Siteleri koro olarak şarkıya eşlik etmeleri usta sanatçıyı duygulandırdı.

Gecede Cengiz Kurtoğlu’na klavyede Umut Açıkgöz eşlik ederken sahnede de şarkılarıyla geceye katılanlara keyifli dakikalar yaşatırken yine gecede Sinan Zorbey’de sahne aldı.

Gece sonrasında kısa Kuba Dragos Sahne işletmecisi Nejat Alır yaptığı kısa açıklamada “Bu gece sahnemizde Cengiz Kurtoğlu gibi Türkiye’ye damga vurmuş bir sanatçıyı ağırlamaktan dolayı gurur duyuyoruz. Biz işletme olarak misafirlerimize her daim en iyi hizmeti sunmak için tüm personelimizle canla başla çalışıyoruz. Bizi izlemeye devam edin” diyerek duygularını ifade etti.