Friday, June 14th, 2024

Hakkımızda

İlkeli ve tarafsız habercilik anlayışı ile İstanbul’da temelleri atılan sitemizde sadece Türkiye’den değil tüm dünyadaki gelişmeleri anında okurlarımıza ulaştırmak için kurulduk. Kurulduğumuz ilk günden itibaren tüm haberlerimizde tarafsızlığımızı okurlarımıza hissettirmek için haberlere yazarlarımızın ve editörlerimizin yorumları asla eklenmemektedir.

Ulusal haber ajanslarından tarafımıza ulaştırılan tüm haberlerde kesinlikle taraf olmadan, haberin noktasına ve virgülüne dahi dokunmadan okurlarımızla ulaştırıyoruz. Bu süreçte okurlarımızın haberlerimize yaptığı yorumlarda da basın yayın kurallarını uygulayarak okurların yorumlarına da yer veriyoruz.

Haber sitemizde gündem haberlerinden, magazin haberlerine ve daha bir çok kategorideki habere yer vermekte ve bu haberlerinde devamı mevzu bahisse takip edilerek okurlar gelişmelerden haberdar edilmektedir.

Haber sitemizde yayınlanan tüm haberler birinci kaynaktan temin edilerek okurlarımıza servis edilirken habere ait görüntü ve fotoğraflarla desteklenmektedir. Haberlerde suçu sabitleşmemiş kişilerin görüntüleri mozaiklenerek kullanarak karşı tarafın haklarını korumayı ilke edinerek haberlerimizde bu kurala riayet ederek okurlarımızla buluşturmayı vizyon ettik.