Bu Yaz’ı ben “SALLA”rım. Kendine has olan tarzıyla bilinen güzel sanatçı Ebru Keskin bu Yaz’a kıpır kıpır bir şarkıyla yeniden karşınızda.
![](https://medyatikhaberler.net/wp-content/uploads/2024/06/Ebru-Keskinden-Kerimcana-uyari.jpg)
Yaptığı farklı sound ile ve başarılı klipleriyle bütün gözleri üzerine çekmeyi başaran Ebru “Musiq” Keskin daha öncede “Wobble” ve “Hey Mama” ile farkını ortaya koyup viral etkisini yaratmıştı.
![](https://medyatikhaberler.net/wp-content/uploads/2024/06/1717925073_702_Ebru-Keskinden-Kerimcana-uyari.jpg)
Batı sözleri ile Türk sentezizleri birleştirip – Roman Havasından tut Ankara Havasına kadar bizlere iki farklı dünyaları vermişti. Bu sefer Yeni single çalışmasında “ Salla “ ile Yaz’a uygun kıpır kıpır bir bağlama nakaratı ile karşımızda. Geçen haftalarda Kerimcan da aynı ismi taşıyan “Salla” teklisini çıkartmıştı. Güzel sanatçı: “Sorun yok – great minds think alike (aklın yolu birdir), ama bu yaz’ı ben sallamaya geldim” dedi. Şarkı, 7 Haziran Mahzen etiketiyle bütün dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.
Söz-Müziği kendisine, düzenlemesi genc yetenek DJ ve aranjör Acnatro’ya ait olan “Salla” nın müzik klibini de Yusufcan Özbilen üstelendi.
![](https://medyatikhaberler.net/wp-content/uploads/2024/06/1717925073_855_Ebru-Keskinden-Kerimcana-uyari.jpg)
Manajer’i Harun Akbulut ile Yoğun bir iş temposunda bulunan sanatçı “yıllarımı verdiğim bu meslekte yinede bu daha başlangıçı diyebilirim: Hello , Welcome – Hoşgeldim.” diyerek duygularını ifade etti.