Saturday, July 20th, 2024

Duqqan, Türkiye’de bir ilke daha imza attı!

Son dönemlerin en gözde eğlence mekanlarından biri olan Duqqan, hafta içi konsept partilerinde bir ilke daha imza attı.

Duqqan, başlattığı konsept partileri ile Türkiye’de öncü olurken, Squid Game, Red Night Party ve Zombi partilerinden sonra bu kez de Rodeo partisi ile gençleri çoşturdu.

Duqqan’da düzenlenen Rodeo konsepti için tüm Duqqan çalışanları kovboy, kızıldereli kıyafetleri ile misafirlerini karşılarken bu gece de western filmlerinin kült karakteri Red Kit ve Daltonlar unutulmadı.

Gece için Duqqan sahnesinin ortasına konulan rodeoya gençler binerek üzerinde kalma mücadelesi yaparlarken aynı zamanda DJ Jardel’in müzikleri eşliğinde sabahın ilk saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

Rodeo gecesi öncesi kısa bir açıklama yapan Duqqan Sahne işletmecisi Gökhan Reis “ Biz ilk açıldığımız gece ‘her zaman her yerde en iyisini yaparız’ demiştik ve belki de kimse bize inanmamıştı. Ama kimse de yüzümüze siz bunu yapamazsınız dememişti. Ama biz açıldığımız günden itibaren her şeyin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Bunun en güzel örneği bu gece ki konseptimiz için tüm çalışanlarımız misafirlerimizi gecenin konseptine uygun kıyafetlerle karşılayacak ve gece boyunca onlara en güzel hizmeti vereceklerdir. Sürpriz partilerimiz ve konser serilerimiz devam edecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir