Friday, July 12th, 2024

Dünya sinemalarına adımını sağlam adımlarla atmaya devam ediyor!

Doğan Barış Yaşar, dünyaca ünlü oyuncular Jason Statham, Hugh Grant ve Aubrey Plaza ile birlikte “Five Eyes”…

Doğan Barış Yaşar, dünyaca ünlü oyuncular Jason Statham, Hugh Grant ve Aubrey Plaza ile birlikte “Five Eyes” filminde birlikte rol aldı…

Oyunculuk kariyerinde ekranların fenomen dizisi Çukur’da canlandırdığı “Victor” karakteri ile iddialı bir giriş yapan Doğan Barış Yaşar başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Başarılı oyuncu Doğan Barış Yaşar, Çukur dizisindeki “Victor” rolünden sonra TRT Belgesel tarafından çekilen ve 18 ülkede gösterime giren “Savaşın Efsaneleri” projesinde yer aldı. Başarılı oyuncu Vikinglerin unutulmaz savaşçı krallarından biri olan “Kral Guthrum” rolüyle dünya sinemalarına göz kırpmıştı.

TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan ve başrolünü oynadığı rolle birçok yapımcı ve yönetmenin ilgisini çeken Doğan Barış Yaşar çekimleri Antalya’da yapılan ve başlıca rollerini dünyaca ünlü yıldız jason Statham’ın yaptığı “Five Eyes” filmi ile Hollywood’a göz kırpmayı başardı.

Çekimleri Antalya’da basına kapalı olarak yapılan filmde rol alan Doğan Barış Yaşar, Jason Statham gibi dünyaca bir oyuncu ve dünyanın sayılı yönetmenlerinden biri olan Guy Ritche’in bir projesinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Doğan Barış Yaşar “Filmde oynamam teklif edildiğinde büyük bir heyecan yaşadım. Dünyaca ünlü bir yönetmen ve dünyaca ünlü bir oyuncu ile aynı projede olmak çok az kişiye nasip olacak bir olay. Jason Statham benim gençlik dönemlerimin idol oyuncularından birisiydi. Filmde Statham dışında Hugh Grant, Aubrey Plaza gibi ayrıca iki büyük yıldız daha vardı. Set ortamımız çok mükemmel geçti. Başrollerde Statham varsa o zaman aksiyon da vardır tabi. Film müthiş bir aksiyon filmi. Yönetmenimiz Guy Ritche çekimler bittikten sonra başka bir prjede daha birlikte olabileceğimizi söylediğinde sevincimi tarif edemem” diyerek duygularını ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir