Monday, April 15th, 2024

DAVUTOĞLU, GELECEK PARTİSİ NİZİP İLÇE BAŞKANLIĞININ AÇILIŞI YAPTI

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Nizip İlçesi girişinde Danaoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Gelecek Partisi Nizip İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mehmet Danaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri yüzlerce araç konvoyu ile karşıladılar.

Davutoğlu, Ekibi ile Gelecek Partisi Nizip ilçesi ilçe binasının açılışını Gelecek Partisi Nizip İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mehmet Danaoğlu, İl Başkanı Bekir Öztekin ve Genel Merkez Genel Başkan Yardımcıları ile beraber Gelecek Partisi Nizip ilçesi Binasının açılışını yaptılar. Yüzlerce kişinin katıldığı ilçe binası açılışına Davutoğlu ve Başkan Danaoğlu ` na partililer tarafından sevgi seli ile karşıladılar.

Davutoğlu, Nizip ilçe Başkanlık binasını açılışını yaptık 81 il ve ilçelerde teşkilatlarımız kurulmuş şekilde kapıları açık halkla iç içe çalışmalarını devam ediyorlar.

Başkan Danaoğlu ise Gelecek Partisi Genel Başkanımız 62., 63., 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Nizip ilçemize gelerek ilçe binamızın açılışını yaptıklarından dolayı teşekkür ediyorum bizde ilçe başkanı olarak Genel Başkanımız Davutoğlu `nun her zaman yolunda gideceğiz dedi .

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA –ÖZEL HABER